Lotnictwo wojskowe

Lotnictwo

Dostawa części zamiennych dla jednostek lotniczych wojskowych i cywilnych

W swojej ofercie posiadamy:
– ACP Analizator Czystości Paliw Lotniczych,
– uszczelnienia na bazie viton, ertalon,
– próbopobieralniki w osi poziomej i pionowej,
– próbopobieralniki oleju,
– taśmy rozwijane pomiarowe,
– filtry Micro,
– filtry do filtracji paliw lotniczych,
– uszczelki i materiały łączeniowe,
– dostarczamy szkolenia z zakresu ADR, najnowsze aktualizacje z wytycznymi Europejskimi i Światowymi.

Technologie zaawansowane technicznie obejmuje innowacyjne rozwiązania techniczne dla przemysłu lotniczego oraz stacje przeładunkowe paliw lotniczych. Rozwiązujemy potrzeby naszych klientów dostarczając wiedzę techniczną na najwyższym poziomie inżynieryjnym.

W wyniku ostatnich badań i potrzeb naszego Odbiorcy, którym są Siły Powietrzne Naszego Państwa zbudowaliśmy system filtracji paliw lotniczych. Opracowaliśmy urządzenie do oceny czystości paliw tzw. ACP. Układ został opracowany i wykonany na drukarkach 3D.

Projekt zakończyliśmy sukcesem . Niskie koszty wykonania i użytkowania pozwoliły Naszemu Klientowi skutecznie realizował prace z zachowaniem wysokich reżimów i bezpieczeństwa.

Nie trzeba tutaj mówić jakie wysokie standardy jakościowe musieliśmy spełnić.

W tym projekcie opracowano filtry i microfiltry, które są w całości poddane recyklingowi, aby w trosce o środowisko nie było odpadów. Zakres filtracji obejmuje gradacje od 0,1 do 10 mikronów. długość od 10 do 30 cali.

Rok 2015 jest końcem  dostaw na rynek dla Lotnictwa Wojskowego Analizatorów Czystości Paliw Lotniczych – ACP. Wszystkie    połączenia są dostosowane do wszystkich myśliwców.

Zaawansowane technologie obejmują innowacyjne rozwiązania techniczne dla przemysłu lotniczego stacje przeładunkowe paliw lotniczych. Rozwiązujemy potrzeby naszych klientów dostarczając wiedzę techniczną na najwyższym poziomie inżynieryjnym. Wymiana filtrów micro.

Dostarczamy po testach walidacyjnych uszczelnienia i połączenia które są używane  podczas tankowania paliwem statków powietrznych na wysokości.

ACP – Analizator  Czystości Paliw Lotniczych. Konstrukcja wykonana metodą 3 D

Filtr do filtracji paliw lotniczych Nr FT -250
Siatka filtracyjna 5 micro ,10 micro,20 micro